קופנגן לא רק אי של מסיבותתגיות : כללי

קופנגן לא רק אי של מסיבות

כל מי שביקר אי פעם בקונפגן יודע כי מדובר על מקום מיוחד. על אף מסיבות הפול מון המפורסמות, מספר הברים והחגיגות הנערכות על החוף כמעט מדי ערב, אפשר לומר בפה מלא כי קופנגן לא רק אי של מסיבות. זהו אי במפרץ תאילנד עם שטח של 168 קמ"ר ועשרות קילומטרים של חולות לבנים. אפשר להגיע אל האי כדי לרבוץ מול הים הכחול, לצאת לצלילות בין שוניות אלמוגים טבעיות או להתפנק עם משקאות וקוקטיילים המיוצרים מפירות טריים.

קופנגן לא רק אי של מסיבות אלא גם של דייג. רוב תושבי האי הם בודהיסטים ועיקר תעסוקתם תיירות, דייג וגם ייבוש דגים, אך אפילו תיירים המגיעים לזמן קצוב מגלים שיש הרבה מה לעשות במקום. אפשר לצאת לסיורים עם סירות ייעודיות ולבקש מאחד המקומיים להתלוות למסע דיג במעמקי הים.

 

 

מה משפחות יכולות לעשות בקופנגן?

הורים לילדים הטסים לתאילנד מגלים במהירות כי קופנגן לא רק אי של מסיבות. התיירות הישראלית מתרכזת בחוף האד רין, בו קיים בית כנסת. האי נותן מענה על כל צרכי המשפחות המגיעות מישראל גם בימי חול וגם בשבתות או ערבי חג. למעשה, רוב התיירים היהודים המבקרים בתאילנד לא מרשים לעצמם לוותר על ביקור בקופנגן בדיוק מהסיבה הזו.

המסעדות הישראליות הממוקמות לאורכו ולרוחבו של האי מוסיפות לו אווירה ייחודית ויוצאת דופן. אפשר לשמוע עברית כמעט מכל פינה, אך בכל רגע נתון ניתן לתפוס שקט באחד החופים. מספר דו-ספרתי של ישראלים מתגורר היום בקונפגן ויכול להעיד על כך שלא מדובר רק על אי של מסיבות. אמנם אי אפשר להתעלם מהנוכחות של המסיבות, אך יש לו עוד הרבה מה להציע.

תגובות לא פעילות.