מידע על איי תאילנד למטייליםתגיות : כללי

מידע על איי תאילנד למטיילים

תאילנד היא אחת המדינות המיוחדות ביותר מבחינת התרבות וההיסטוריה המרתקות שלה. עם זאת, מעבר לכך, מדובר על מדינה מרתקת גם בשל המבנה הגיאוגרפי שלה. חלק גדול מדרום תאילנד והחופים המערביים שלה – מורכבים למעשה מאינספור איים שונים. כמובן שאנו נתמקד בכמה מהאיים הגדולים והמיושבים, שבהם יש שפע של אטרקציות שבהן ניתן לבקר.

תאילנד

מהם האיים המומלצים ביותר?

  • קו סמט – אחד האיים המקסימים ביותר בתוך תאילנד, שלא רבים מודעים אליו. זהו אחד האיים השקטים והשלווים ביותר שיש בתאילנד, וייחודו הוא באקלים הנעים שלו לאורך כל השנה – דבר נדיר יחסית בתאילנד. האי עצמו קרוב יחסית לאזור של בנגקוק, וכולל בעיקר תיירות שיט באזור, וכמה מסעדות נחמדות עם אוכל מקומי.

  • קו צ'אנג – מדובר על אי משמעותי מאד בתאילנד, שכן זהו האי השני בגודלו. מעבר לכך, קו צ'אנג הוא אי של ניגודים. מצד אחד – זה אחד מהאיים המתוירים ביותר בתוך המדינה, והוא כולל חיי לילה סוערים למדי, בתי מלון מקומיים, מסעדות, בתי קפה, אטרקציות צלילה, ועוד. מהצד השני, מדובר על אי שכולל גם שטחים טבעיים גדולים למדי, ואפשר למצוא אף פינות התבודדות בתוכו.

  • קו סמוי – האי המתויר ביותר בתוך תאילנד, ולא בכדי. מדובר על אי שכולל לא מעט בתי מלון מדהימים – רובם על רצועות החוף של האי. מעבר לכך, קו סמוי מציע שלווה מדהימה עבור כל הנופשים בתוכו, אך מהצד השני אם אתם רוצים לבלות – זה בהחלט האי בשבילכם. בסמוך לקו סמוי יש כמה איים קטנים יותר, שמתאימים למי שמחפש אזורים קטנים יותר ושקטים יותר.


וזו רק ההתחלה

סקרנו שלושה מהאיים המרכזיים והבולטים ביותר של תאילנד. עם זאת, כמובן שחשוב לציין שזו לא רשימה הסופית. יש עוד שפע של איים שאפשר לבקר בהם, ושמחכים רק לכם.

תגובות לא פעילות.