מידע כללי על טיסות להודותגיות : כללי

מידע כללי על טיסות להודו

לאורך כל ימי השבוע יוצאות טיסות להודו . הביקוש עבור טיסות אלו עולה מדי שנה ואינו קיים רק בקרב חיילים משוחררים. גם צעירים וסטודנטים בחופשת סמסטר, הורים לילדים ואפילו מבוגרים ובני גיל הזהב יוצאים לתור את הודו. הטיסות מופעלות על ידי חברות תעופה ישראליות וזרות ומחיריהן נקבעים בהתאם לעונות השנה.

אל על וארקיע הן חברות התעופה הישראליות המפעילות טיסות להודו באופן סדיר. לצידן, ניתן להזמין מנמל התעופה בן גוריון טיסות עם חברות התעופה הזרות טורקיש איירליינס, אוזבקיסטן איירליינס, רויאל גורדניאן ועוד. תת היבשת ההודית מאכלסת מדי שנה מאות מיליוני תיירים מכל רחבי העולם. הטיסות הסדירות יקרות יותר מטיסות צ'ארטר המוצעות על ידי חברות תעופה זרות בין היתר גם על בסיס מקום פנוי.

שדה תעופה ועצות לקראת הנחיתה

טיסות מישראל נוחתות לרוב בשדה התעופה של דלהי או בשדה התעופה של מומבאי. מתוך שדה התעופה של דלהי ניתן להמשיך עם טיסות פנים לכל הערים הגדולות בהודו, ויש בו המון שירותים הכוללים תחבורה ציבורית, החלפת כספים, בנקים, דיוטי פרי ועוד. תחנת הרכבת של דלהי מיועדת לתיירים המעוניינים להגיע אל ורנסי, מומביי או כלכותה.

טיסות למומבאי נוחתות בשדה התעופה סהר. זהו נמל התעופה הבינלאומי השני בגודלו בהודו וגם ממנו אפשר לקחת אוטובוס ומוניות אל מרכז העיר, או לחילופין אל שדה התעופה הפנימי של מומבאי. מומלץ לברר על טיסות המשך ולשריין היטב את המקומות לפי לוח זמנים המשאיר מרווח לעיכובים.

לסיכום, טיסות להודו מבטיחות ביקור בלתי נשכח בתת היבשת. הטיסות יוצאות בתדירות גבוהה, על ידי חברות תעופה שונות ובאופן נוח. רצוי להמליץ את הטיסות מראש וכך ליהנות מתנאים מועדפים וטיול מוצלח.

תגובות לא פעילות.