מה בומביי מציעה לתיירים?תגיות : כללי

מה בומביי מציעה לתיירים?

אחת הערים המרכזיות והחשובות ביותר בהודו היא העיר בומביי. לעתים, אתם נתקלים גם בשם החדש של – מומבאי, שכן בומביי זהו למעשה השם העתיק שלה. יש לציין שבומביי אוחזת אף בכמה שיאים עולמיים – זוהי העיר השניה בגודלה בעולם מבחינת אוכלוסיה, עם אוכלוסיה של יותר מ12 מיליון (!) איש, מה שהופך אותה למטרופולין סואן מאד. בבומביי חיים להם בצוותא מצד אחד כמה מעשירי הודו, שהם מעמד שהולך ומתפתח, לצד מעמד ביניים משמעותי – ועם זאת יש כמובן שכונות עוני רבות בתוך העיר. אז מה העיר יכולה להציע לתייר הישראלי שמגיע אליה?

כל מה שצריך לדעת

יש לקחת בחשבון שבומביי ממוקמת למעשה בחוף המערבי של הודו, ולכן כדאי לטוס לבומביי ישירות בכדי לחסוך טיסות פנימיות בתוך הודו. לאחר שתגיעו לעיר, תוכלו לבחור במגוון בתי המלון של העיר-  וכמובן שאם תבחרו באכסניות למיניהן, המחירים יהיו נמוכים  ומגוחכים.

בומביי מציעה לתיירים השונים מספר אתרים היסטוריים חשובים מאד. אחד מהם לדוגמה, הוא בומביי – שער מיוחד שנבנה בתקופת השלטון הבריטי על הודו, לכבוד מלך בריטניה. אתר אחר שמומלץ בחום לבקר בו הוא הטיילת המיוחדת של העיר, שמציע החופים מדהימים ואף אוויר צלול יחסית.

תעשיית סרטים מיוחדת

בומביי ידועה בזכות היותה המוקד של תעשיית הסרטים גדולה ביותר בעולם – בוליווד. מידי יום תוכלו למצוא בעיר שפע של סטים של אתרי צילומים – ומפיקים רבים אף מנסים לשכנע תיירים להשתתף ביום צילומים תמורת כמה מאות רופי. זו יכולה להיות חוויה נחמדה – אבל אפשר גם פשוט לצפות בצילומים השונים והמדהימים. כמובן שבבומביי יש גם אטרקציות נוספות ומיוחדות, ויש לציין ששי בעיר גם שווקים מדהימים לקניות – כך שמדובר על עיר שלא תמצו גם לאחר שבועיים של שהות.

תגובות לא פעילות.