מדריך קצר למטיילים בבואנס איירסתגיות : כללי

מדריך קצר למטיילים בבואנס איירס

אם אתם מתכננים טיול לדרום אמריקה, אתם וודאו תבלו כמה ימים טובים בבואנס איירס, שהיא מטרופולין חשוב בכל האזור. כמה דברים, על קצה המזלג, שכדאי לכם לדעת על העיר בכתבה שלפניכם.

 


מידע בסיסי שכדאי לדעת על בואנס איירס

  1. בואנס איירס, בירתה של מדינת ארגנטינה, היא העיר הרביעית המאוכלסת ביותר בעולם, פירוש שמה בעברית הוא "אוויר טוב" וגרים בה קרוב ל-13 מיליון תושבים.

  2. יש המכנים את בואנס איירס "פריז" של דרום אמריקה. סיבוב בעיר יאפשר להתרשם מהצבעוניות שלה, ממבנים קולוניאליים מרהיבים, מכיכרות ירוקות ומאווירה מלאת חיים.

  3. בבואנס איירס חיים כרבע מיליון יהודים.

  4. הטמפרטורה הממוצעת בעיר לא משתנה באופן קיצוני במשך מרבית ימות השנה, והיא עומדת על 18 עמלות צלזיוס.

  5. שדרת התשעה ביולי היא השדרה הרחבה ביותר בעולם, והיא נבנתה במיוחד לקראת יום העצמאות של ארגנטינה, על-ידי חיבורם של 10 רחובות גם יחד. השדרה היא מרהיבה בפני עצמה, ויש בה מספר אתרים ששווה לראות, כמו תיאטרון קולון, פסלו של דון קישוט ועוד.

  6. שדרה יפה נוספת שראוי שתשמש תחנת עצירה לכל תייר בעיר היא Avenida de Mayo.
    בשדרה ניתן למצוא את הארמון הנשיאותי, והליכה בין רחובותיה תחשוף אתכם לקסם של העיר.

  7. בנוסף לאטרקציות שמציעה העיר, כדאי לציין שחיי הלילה שלה הם תוססים ביותר, וכי סצנת המועדונים והמסיבות בעיר אינה נופלת מזו של הערים המערביות הגדולות ביותר בעולם, כאשר רוב הברים מרוכזים ברבוע ריקולטה.


על הקשר בין טנגו לבואנס איירס

  1. מאחר שהוא צמח בשכונותיה של בואנס איירס, הטנגו הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות של העיר. שכונת העוני לה בוקה (La Buca) היא מקום שמאפשר הצצה טובה אל ייחודו של הריקוד הארגנטינאי הסקסי.

תגובות לא פעילות.