מדריך טיסות לדרום אמריקהתגיות : כללי

מדריך טיסות לדרום אמריקה

טיסות לדרום אמריקה נוחתות ביבשת הנמצאת בחצי הדרומי של כדור הארץ. מלבד מזג אוויר ייחודי ואקלים יוצא דופן, המשמעות היא עונות הפוכות. מה שמזוהה אצלנו בתור תקופת הקיץ נחשב בדרום אמריקה אידיאלי לטיולים ונמשך בין החודשים ינואר עד מרץ, בעיקר באיזור הדרומי. טיסות ליבשת עוברות דרך אירופה או ארצות הברית ולכן במקרים רבים מחייבות המתנה בתחנות ביניים. בנוסף, מי שמזמין טיסות לדרום אמריקה דרך ארצות הברית יצטרך להצטייד בויזה.

טיסות לדרום אמריקה מתוכננות עבור צעירים ומטיילים המבקשים להישאר ביבשת תקופות קצרות או ארוכות. מבחינת הבדלים בין מדינות תיירותיות בולטות, טיסות לארגנטינה מנמל התעופה בן גוריון נוחתות בעיר הבירה בואנוס איירס. זו נקודת מוצא אידיאלית לטיולים ברחבי דרום אמריקה וממנה ניתן גם לצאת ליבשות אחרות. טיסות לברזיל נוחתות בסאו פאולו, כאשר בתקופה הקרנבל השנתי חלה עלייה בביקוש לטיסות לריו דה ז'ניירו או סלבדור. טיסות לפרו נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי שנמצא בלימה.

טיפים עבור הזמנת טיסות

מומלץ להזמין טיסה עם כרטיס פתוח ולוודא שניתן לנצל אותו בכל זמן. חשוב לבדוק האם הכרטיס מתאים לאופי הטיול הצפוי ולציין מראש העדפות לארוחה צמחונית או כשרה. טיסות עם עצירות ביניים כוללות הפרשי זמנים, אולם טווח קצר מדי ועיכוב בטיסה הראשונה עלולים לגרום להפסד הטיסה השנייה. את כל הפרטים הללו כדאי לברר עוד בארץ וכך לבצע את ההתאמות הנדרשות מבלי לשאת בעלויות מיותרות.

לסיכום, דרום אמריקה נחשבת כבר שנים לאחד מיעדי התיירות המומלצים בעולם. טיול בדרום אמריקה מבטיח חוויות ייחודיות וחושף את התיירים לשורה ארוכה של השפעות חברתיות ותרבותיות. טיסות לדרום אמריקה מגיעות ליעדים רבים ולכן רצוי לנצל זאת כאשר מתכננים טיול.

תגובות לא פעילות.