כל מה שצריך לדעת על טיסות לדלהיתגיות : כללי

כל מה שצריך לדעת על טיסות לדלהי

אחת הערים המרכזיות ביותר בהודו, היא כמובן העיר דלהי. מדובר למעשה על המטרופולין הראשי של כל אזור צפון הודו, וכאשר מדובר על דלהי, זוהי לא בדיוק עיר – אלא יותר נכון להתייחס אליה בתור מספר ערים שחוברו להן יחדיו ויש להן יחס משותף (כמו גוש דן בישראל). אם כך, איך אפשר לאתר טיסות לדלהי ומה חשוב לקחת בחשבון? הנה מידע מקיף על הטיסות לאזור זה.

כך תאתרו טיסה מתאימה

קודם כל, חשוב להבין כי אין כיום טיסות ישירות מישראל אל דלהי, ויש להתכונן לכך מראש. עם זאת, חברות תעופה רבות מציעות טיסות עם חניית ביניים, לרוב ביעדים אחרים בהודו, או באזורים אחרים במזרח הרחוק כמו סין או תאילנד. בין השאר, ניתן למצוא חברות תעופה ישראליות שמציעות טיסות לדלהי כמו אל על או ארקיע, ומהצד השני גם חברות תעופהז רות מאסיה כגון רויאל גו'רדניאן, טורקיש איירליינס, וכיו"ב. בחלק מהמקרים, אפשר למשל להזמין טיסה אחת לירדן או לתורכיה, ומשם להמשיך בטיסה ישירה לדלהי, בעלויות נוחות יחסית.

יש לקחת בחשבון שהטיסה לדלהי היא ארוכה למדי – קו טיסה ישיר מישראל לדלהי נמשך כמעט כ10 שעות, ויש לקחת זאת בחשבון בתכנון של הטיול שלכם. כמו כן, מנמל התעופה המרכזי של דלהי תוכלו להמשיך למרכז העיר במגוון רחוב יחסית של אמצעי תחבורה.

ומתי כדאי לטוס?

אם אתם מחפשים טיסות לדלהי, כדאי גם לדעת מהן העונות המומלצות לטוס. ככלל, האזור של צפון הודו כול לאקלים מורכב יחסית – הקיץ בדלהי כולל טמפרטורות גבוהות וגשמי מונסון, ואילו החורף יבש וקפוא. לכן, עונות המעבר בין פברואר לאפריל נחשבות לתקופה הטובה ביותר למי שמתכוון להישאר בעיר ובאזור של צפון הודו, שכן אז האקלים מאוזן ונעים.

תגובות לא פעילות.