החלום על חופשה בסרי לנקה מתגשםתגיות : כללי

החלום על חופשה בסרי לנקה מתגשם

אין ספק שבשנה האחרונה, האופציה של חופשה בסרי לנקה הפכה להיות פופולרית מאד בקרב לא מעט ישראלים. מדוע בעצם? הישראלים החלו לשטוף את כל המזרח הרחוק – וכך נוצר מצב שאנשים חיפשו לעצמם גם יעד קצת פחות מתויר, ולא פחות חשוב – מקום שעדיין לא העלה מחירים עקב שטף התיירים. כך הפכה האפשרות של חופשה בסרי לנקה לאהודה במיוחד. סרי לנקה הוא אי שנמצא מדרום להודו, ומדבור על מדינה עצמאית לגמרי, שאף שונה מהותית מהודו, שכן היא יותר מפותחת ומסודרת מהאחות הגדולה מצפון.

מה החופשה מציעה לכם?

אפשר לומר כי חופשה בסרי לנקה כוללת לא מעט מהקסם שאתם מכירים מהיעדים השונים במזרח הרחוק. בסרי לקנה חיים שתי קהילות מסורתיות בשם הסיניהלים והטאמילים (אוכלוסיות שלעתים יש ביניהן מוקדי חיכוך, אף כי המדינה נהנית מיציבות ומשקט כבר מספר שנים). המדינה עצמה כוללת הן אתרי טבע מדהימים שמומלץ לבקר בהם, אך אין ספק שהאטרקציות המרכזיות בסרי לנקה הם השווקים הענקיים והזולים, וכן המקדשים המפוארים. סרי לנקה היא מדינה בודהיסטית ברובה, ויש בה לא מעט מקדשים, שרובם מפוארים ומרשימים במיוחד. המקדשים פתוחים לציבור ברובם, ולכן אפשר לנצל חופשה בסרי לנקה ולבקר בהם, כמובן תוך שמירה על הכבוד והמסורות המקומית. מחירי הלינה בסרי לנקה נחשבים עדיין זולים למדי, ואפשר למצוא גם בתי מלון וגם בתי הארחה מסורתיים במחירים נוחים למדי.


איך מתחילים בחופשה?

כדי להזמין חופשה בסרי לנקה, יש לאתר קודם כל טיסה שר תתאים לצרכים שלכם. כמובן שאין טיסות ישירות מישראל לסרי לנקה. האפשרות הפופולרית ביותר היא להזמין טיסה להודו, ומשם להמשיך בטיסה נוספת לסרי לנקה. אפשר גם להזמין טיסות ליעדים נוספים כמו סין או תאילנד – ומשם לטוס לאי, ולהתחיל חופשה בסרי לנקה שלא תשכחו.

תגובות לא פעילות.