האם טסים להודו לטובת נופש או טיול ומסע?תגיות : כללי

האם טסים להודו לטובת נופש או טיול ומסע?

עד לפני מספר שנים, אם היה מדובר על טיסה להודו, היה ברור שמי שמבקש להגיע לארץ זו, מבקש דבר אחד – מסעות ארוכים מאד, טיולים בטבע, ואולי אפילו הרשמה לסדנאות מדיטציה מיוחדות. לרוב, קהל היעד של הודו היה מזוהה עם תרמילאים צעירים אחרי שירותם הצבאי. עם זאת, האם המצב עדיין כך? האם מי שמבקש לטוס כיום להודו חייב לטוס אך ורק לטובת מסעות וטיולים – או שהודו מציעה לכם גם חבילות נופש וחופשות מפנקות, ממש כמו יעדים אחרים בעולם? בואו נראה מה יש לה להציע.

כל מה שמחכה לכם בהודו

אחד השינויים המרכזיים שיש היום בתוך הודו, הוא ההתפתחות של תיירות נופש, ולא רק תיירות טיולים ומסעות. הדבר מאד בולט בעיקר בערים גדולות יחסית כמו דלהי או מומבאיי. הערים הללו אמנם כוללות חלקים גדולים וצפופים, אך במקביל הן כוללות גם מלונות יוקרה – שמתאימות מאד לתייר הישראלי שמחפש חופשה בתוך מלון מערבי.

יתרה מכך, בהודו תוכלו למצוא גם כפרי נופש רבים, בעיקר בחופים של תת היבשת ההודית. כפרי נופש אלו הם מקום מעולה למי שמחפש חוף ללא הרבה אנשים, מג אוויר נעים, הרבה חול, ומתקני נופש מפנקים – וכל זאת במחירים מצחיקים למדי.

מהצד השני, אי אפשר גם להתעלם מכך כי הודו עדיין נחשבת כיעד מועדף מאד לתרמילאים ואנשים שמבקשים לצאת לטיולים ומסעדות ארוכים – וכמובן שאופציה זו עדיין פתוחה בפני תיירים רבים.

אז מה המסקנה?

המסקנה הסופית היא שמי שמבקש לטוס אל הודו, יוכל לעשות זאת לכל מטרה. נכון שתיירות הטיולים בהודו עדיין נחשבת למרכזית יותר ולמפותחת יותר – אבל בהחלט יש לא מעט אתרי נופש מפנקים במדינה זו.

תגובות לא פעילות.