הודו : חבל רג'אסטןרג'אסטן : נקראת "ארץ המדבר" של הודו , אך היא מקום ירוק ושופע הרים , נחלים ובעלי חיים רג'אסטן היא ארץ יפיפייה ומאד רוחנית , שופעת במקדשים מדהימים .

ברג'אסטן : סגנונות בנייה ייחודיים ותרבות המדינה אף היא ייחודית, ובאה לידי ביטוי בלבוש המיוחד של נשות רג'אסטן – הסרי הצבעוני כתום ,ירוק עם נזם ע-נ-ק באף וכיסוי ראש מוחלט .

התרבות הרג'אסטנית : בכללותה שונה מהתרבויות האחרות בסגנונות המוסיקה , הבנייה , המנהגים , והמחול הרג'אסטני – חובה לבקר באחד ממופעי המחול האלה !

ברג'אסטן תוכלו : לפגוש המון בעלי חיים , חלקם מוכרים וחלקם פחות , כמו קופים שיקפצו מעל ראשיכם לצמרות העצים , סנאים שיטיילו על מעקות הבתים , גמלים המשמשים כאמצעי תחבורה נוח להודים , פילים ענקיים ומקושטים וכמובן איך אפשר בלי
המון פרות .

אך הסמל המסחרי : של רג'אסטן הוא הטווס peacock אותו תוכלו לשמוע בקולי קולות ברחבי רג'אסטן , ולהתענג על טקסי החיזור שלו עם בנות מינו .

מקומות טיול מרכזיים ברג'אסטן : ג'ייפור , פושקר ואודייפור .
מקום נוסף : אשר לעת עתה לא ייכלל במדור הנו : ג'ייסלמר . זוהי עיירה שקטה , בנויה כולה מחימר , כאשר המראה מזכיר מאד את עלי-בבה וארבעים השודדים , ומפיץ אוירה קסומה . הגעה למקום מתאפשרת מג'ייפור או פושקר , ואורכת כ 10-14 שעות .

הגעה לרג'אסטן : מתאפשרת מצידה האחד של המדינה , מדלהי ע"י רכבת או אוטובוס אפשר גם ע"י טיסה , ומצידה האחר של המדינה , מבומביי, גואה או פונה. ע"י רכבת. אוטובוס לא מומלץ כי הדרך מאד ארוכה אך אפשרית .

רג'אסטן היא : אכן מקום מדהים , אשר מאפשר הכרה של תרבות הודית קצת אחרת, בואו לבקר יהיה טוב !!

תגובות לא פעילות.