הודו צפון : מנלימנלי עיר בצפון הודו

עיר המסיבות והכיף של הודו , כל היום מוסיקה אוכל בגדים ושגעון , קשה מאד לעזוב את העיר , אבל בדרך כלל זה קורה אחרי מסיבות הפול מון שמתנהלות שם מידי חודש בחודשו בערך ב 28 לחודש . במנלי אפשר למצוא הכל , בגדי מסיבות , מוסיקה טובה , אוכל טוב וכמובן , הרבה מאד ישראלים.

מנלי מתחלקת לשני חלקים : ניו-מנלי ואולד-מנלי כשכל התיירים ובראשם הישראלים מרוכזים באולד-מנלי , ושם נמצאות כל המסעדות הישראליות ובגדי המסיבות הצבעוניים.

נסיעה מדלהי למנלי : מחירה בערך 500 רופיות ואורכת כ 18 שעות , נסיעה מדרמסלה למנלי אורכת 12 שעות ועולה 400 רופיות.

לינה : לא חסרים מקומות לינה במנלי , כאשר המחירים סבירים בתחילת החודש אך לקראת סוף החודש , כשמסיבת הפול-מון מתקרבת , המחירים קופצים לשמיים , והחדרים מתמלאים עד אפס מקום , לכן מומלץ להגיע לפני סוף החודש , שימו לב שרוב התיירים ישנים באולד-מנלי.

אוכל : במנלי תמצאו את כל סוגי האוכל . אם זה : טיבטי , הודי , סיני , איטלקי וכמובן ישראלי , מבחר המסעדות מדהים ושווה לכל כיס , רק נשאר לבחור אז אני ממליץ על

כמה מקומות : פיצה האט הטיבטית , אינה שייכת לרשת העולמית , אך תהיו בטוחים שהפיצה שלהם יותר טובה ולא כל כך יקרה , פאלאפל יהודה באולד-מנאלי הוא פשוט מצויין ושווה את 120 הרופיות , יש שם טחינה אמיתית ופאלאפל אמיתי , חוץ מאלה יש המון מסעדות ישראליות ובראשן "הישראלית" שם תמצאו סחלב מצוין! בניו-מנלי אני ממליץ על "צופסטיקס" שזו מסעדה בעלת אוכל פשוט מדהים וזול ומנות ענקיות , בתאבון.

אטרקציות : מנלי ידועה בבגדים הרועשים שלה , וכל אדם במנלי הוא תצוגת אופנה מהלכת , אפשר למצוא שם בגדים מדהימים , אמנם במחיר יקר יותר מהמקובל בהודו , אבל עדיין נסבל , וכמובן האטרציה הגדולה היא מסיבת הפול-מון של מנלי שמתנהלת כל ירח מלא בסוף חודש לועזי , כשהגעה למסיבה כזו היא אמנם מסע מפרך , אך שווה את הטיפוס .

אם בא לכם : לטייל אפשר להשכיר גיפ או ליסוע באוטובוס ל"רוטן פאס" שזה אזור מושלג שממנו עולים לחבל לאדאק והנוף שם פשוט מדהים .

במרחק של 10 דקות נסיעה בריקשה : נמצאת וושישט , שזו עיירה קטנה מעל מנלי , שם יש מסעדה מדהימה שמנוהלת ע"י זוג איטלקי שנקראת " Neptune's Cafe" שם אפשר להנות מאוכל באמת מיוחד ומיחס חם , אמנם המחירים קצת יקרים אבל האוכל בהחלט שווה את הכסף.

מנלי מדהימה : וקשה מאד לעזוב את המקום , אז תנצלו כל רגע ותעשו חיים במסיבה.

תגובות לא פעילות.